MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 14299419
nr 1429 9419
Fåtöljer
ett par, Art Déco, Ställbar rygg, nyare skinnklädsel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:59:33
30/10 11:58:53
2.000 kr
1/11 18:54:33